O firmě

Profil firmy

Co děláme

Holding Z+M Group je jedním z nejsilnějších hráčů na poli komplexních tiskových řešení v České i Slovenské republice.

Naše dceřiné firmy působí na trhu již od roku 2000. Proto máme bohaté zkušenosti, stabilní postavení na trhu a širokou síť partnerských firem, díky nimž jsme nezávislým poskytovatelem efektivních řešení.

Naše společnost se od svého vzniku dynamicky rozvíjí a v současné době zaměstnáváme přes 800 zaměstnanců. Z tohoto počtu je více než polovina zaměstnanců se změněnou pracovní schopností (OZP).

Hlavní sídlo firmy včetně veškeré výroby a skladů je v Ostravě. Pro zajištění adekvátní plošné podpory a obsluhy všech zákazníků v České a Slovenské republice máme obchodní pobočky v Praze, Brně, Čadci, Košicích a Bratislavě. Dceřinné firmy Z+M Group můžete nalézt i v Německu, Polsku a Rakousku.

Co nabízíme

V minulosti byla naší specializací pouze výroba alternativních a renovovaných tiskových kazet. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti, které neustále rozšiřujeme. Dnes se řadíme mezi největší výrobce u nás.

Postupem času jsme však začali našim zákazníkům zajišťovat další související služby servisního zabezpečení tiskáren a dodávku tiskových strojů. Tuto oblast chceme dál rozvíjet, a proto je naším hlavním cílem komplexní péče v oblasti tiskového prostředí. Velkou výhodou pro naše zákazníky je nezávislost skupiny Z+M Group. Nestavíme naše nabídky na produktech jedné značky, naši dodavatelé jsou všichni velcí hráči na trhu. Díky tomu jsme schopni vyhledat opravdu optimální řešení pro malou kancelář i velkou korporaci.

Tisková řešení umíme zajistit přesně podle vašeho přání – stroje vám nabídneme do pronájmu, na bezplatnou zápůjčku nebo vám je prodáme. Zajistíme kompletní servis od dodávky papírů a tiskových náplní přes servis zařízení po skartaci nebo uložení dokumentů.

Nabízíme také softwarové produkty na správu a monitoring tisku, IT vybavení jako PC stanice, notebooky, servery a také papír.

Objednávku produktů a služeb je možné realizovat v režimu tzv. "Náhradního plnění" dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004sb. přes naše dceřinné společnosti a to vždy na základě vzájemné dohody.

Náš team

MANAGEMENT


 • Jan Krawczynski
 • Výkonný ředitel

 • Ing. Žaneta Papíková
 • Personální ředitel

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY A OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY


ŠKOLSTVÍ, OMNNEO A DOTAČNÍ MANAGEMENT

Omnneo


Dotace


Školství


Reference

Mezi naše obchodní partnery patří více než 1500 zákazníků z různých odvětví z České republiky, Slovenska, Polska, Německa a z některých dalších zemí.

Zobrazit reference

 • Český rozhlas
 • Ministerstvo obrany ČR
 • Generální ředitelství cel
 • Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
 • ČD Cargo a.s.
 • Nemocnice s poliklinikou v Havířově
 • Nemocnice s poliklinikou v Karviné
 • Národní knihovna České republiky
 • Fakultní nemocnice v Motole
 • Statutární město Havířov
 • Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
 • Krajský soud Ostrava
 • BorsodChem MCHZ, s.r.o.
 • a mnoho dalších

Certifikáty a životní prostředí

Certifikáty

Jsme držiteli mnoha certifikátů, které zaručují vysokou kvalitu poskytovaných služeb a výrobků

Norma ISO 9001 specifikuje požadavky na systém managementu vztahující se na renovaci, výrobu a prodej tonerových a inkoustových kazet do tiskových a kopírovacích zařízení a prodej, pronájem a servis tiskových a kopírovacích zařízení.

Certifikát systému managementu jakosti 9001 (PDF dokument)

Certifikát systému managementu jakosti 9001 (PDF dokument)

Norma ISO 14001 specifikuje požadavky na systém environmentálního managementu vztahující se na renovaci, výrobu a prodej tonerových a inkoustových kazet do tiskových a kopírovacích zařízení a prodej, pronájem a servis tiskových a kopírovacích zařízení.

Certifikát enviromentálního managementu 14001 (PDF dokument)

Certifikát enviromentálního managementu 14001 (PDF dokument)

Certifikát systému managementu bezpečnosti informací ve společnosti 27001 (PDF dokument) CZ (EN)

Politika integrovaného systému řízení (dle ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN ISO/IEC 27001:2014)

Národní soustava kvalifikací v praxi - čestný certifikát

Životní prostředí

Nikomu z nás by nemělo být lhostejné prostředí, v němž žijeme a v němž budou žít naše děti. Odpovědnost vůči životnímu prostředí můžeme projevit mimo jiné i tím, jaké produkty nakupujeme a jak s nimi naložíme, doslouží.

Proto pro vás zajišťujeme:

 • Sběr a výkup prázdných tonerových kazet
 • Třídění jednotlivých částí
 • Ekologickou likvidaci kazet a jejich částíEkologická likvidace

Zatímco u tiskáren a jiných elektronických zařízení se již stalo běžnou praxí předání použitého zařízení na sběrná místa, u kazet tomu tak ve většině případů ještě není. Firmám, které nakupují výhradně originální kazety, nabízíme odkup a odběr použitých kazet, které recyklujeme nebo ekologicky likvidujeme.

Recyklace a výkup prázdných kazet

Další možností, jak významně přispět k ochraně životního prostředí, je nakupování renovovaných kazet. Veškeré kazety jsou recyklovatelné, při renovaci se pouze vymění ty díly, které by již dále nemohly garantovat 100% kvalitu tisku. Každá kazeta tedy může být použita mnohokrát, což zásadně snižuje potřebu financí a materiálu pro jejich výrobu a likvidaci.
Poskytnutím prázdných kazet a nákupem kazet alternativních významně přispějete k ochraně životního prostředí.

Autorizovaná partnerství:

Výkup tonerů

Vykupujeme pouze jednou použité, nepoškozené, originální kazety!

Výkup prázdných tonerů

Přejít na formulář

Vzdělávání zaměstnanců