DIGITALIZACE
A SPRÁVA

DOKUMENTŮ

Náš systém umí zdigitalizovat, vytěžit a validovat jakýkoliv dokument.
Příchozí faktury, smlouvy, dodací listy, výdejky... vše připravené pro import do účetního systému.

Pomocí nejmodernějších nástrojů pro Vás zdigitalizujeme oběh firemních dokumentů a zajistíme jejich následnou archivaci v bezpečném úložišti.

digitalizace

SPOLEČENSKÁ

ODPOVĚDNOST

Většina velkých i malých firem začíná intenzivně řešit projekty společenské odpovědnosti. Někdo chce být uhlíkově neutrální, někdo podporuje projekty ve své komunitě, jiný zavádí zásady zelené politiky.

My s pomocí náhradního plnění jdeme již přes 20 let cestou přímé pomoci hendikepovaným, kteří jsou jednou z nejzranitelnějších skupin na trhu práce.

S pomocí náhradního plnění jdeme již přes 20 let cestou přímé pomoci hendikepovaným, kteří jsou jednou z nejzranitelnějších skupin na trhu práce.

pomoc OZP

NÁHRADNÍ

PLNĚNÍ

Zaměstnat hendikepované není snadné. Řada firem proto raději zaplatí odvod do státního rozpočtu. V Z+M Group však vnímáme zaměstnávání zdravotně postižených jako cestu, jak jim pomáhat napřímo.

Navíc díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout možnost náhradního plnění. Dosáhnou tak nejen úspory, ale především pomohou potřebným.

Díky zaměstnávání zdravotně postižených můžeme našim zákazníkům nabídnout možnost náhradního plnění. Dosáhnou tak nejen úspory, ale především pomohou potřebným.

legislativa

CHRÁNĚNÁ

PRACOVNÍ MÍSTA

V současné době zaměstnáváme na chráněných pracovních místech více než 300 zdravotně postižených osob, které jsou zapojeny do kompletní struktury naší společnosti. Náš celkový limit pro náhradní plnění dosahuje téměř 500 mil. Kč ročně.

Díky šíři našeho záběru můžeme našim zákazníkům poskytnout komplexní nabídku produktů a služeb.

Zaměstnáváme na chráněných pracovních místech více než 300 zdravotně postižených osob, které jsou zapojeny do kompletní struktury naší společnosti. Náš limit pro náhradní plnění dosahuje téměř 500 mil. Kč ročně.

příběhy

ÚSPORA

NÁKLADŮ

Nejen, že díky náhradnímu plnění zajistíme práci těm nejpotřebnějším, ale našim zákazníkům přinášíme výraznou úsporu nákladů!

8 z 10 našich zákazníků ušetří více než 30 % nákladů
díky využívání služeb s náhradním plnění.

Vedle zajištění práce těm nejpotřebnějším také našim zákazníkům přinášíme výraznou úsporu! 8 z 10 našich zákazníků ušetří více než 30 % nákladů díky využívání služeb
s náhradním plnění.

kalkulačka

KOMPLEXNÍ

SLUŽBY ALL-IN

V rámci náhradního plnění jsme komplexní dodavatel s jednou z nejširších nabídek služeb na trhu. Pokud chcete vedle nákladů ušetřit i čas, stačí zvednout telefon a během jednoho hovoru s námi vyřešit tisk, digitalizaci či správu dokumentů, dodávky IT, dotační projekty, BOZP, kancelářské vybavení, reklamní a dárkové předměty nebo také ostrahu vašich objektů a mnohé další. Náš záběr je skutečně široký.

V rámci náhradního plnění jsme komplexní dodavatel
s jednou z nejširších nabídek služeb na trhu.

S námi můžete vyřešit tisk, digitalizaci, dodávky IT, dotační projekty, BOZP, kancelářské vybavení a mnohé další.

nabídka

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA

TISKOVÝCH ŘEŠENÍ

Komplexní tisková řešení jsou naší doménou již přes 20 let. Patříme v této oblasti mezi největší a nejzkušenější společnosti v oboru.

Umíme se postarat o zákazníky s jednou tiskárnou, stejně jako o klienty se stovkami tiskáren po celé ČR a SR. Zajistíme servis i financování tak, abyste se nemuseli o nic starat a mohli se soustředit pouze na svou hlavní činnost.

Komplexní tisková řešení jsou naší doménou již přes 20 let. Umíme se postarat o zákazníky s jednou
i se stovkami tiskáren. Zajistíme servis i financování tak, aby se mohli bez starostí soustředit pouze na svou hlavní činnost.

tisk

DODÁVKY

IT TECHNOLOGIÍ

Realizujeme návrhy, dodávky a implementace hardwarových a softwarových řešení. Od koncových stanic, jako jsou notebooky, počítače či tablety, přes video konference, prvky síťové infrastruktury až po servery a storage. Partnerska spolupráce s předními světovými výrobci poskytuje záruku výběru optimálního řešení pro každého zákazníka.

Realizujeme návrhy, dodávky a implementace hardwarových a softwarových řešení. Od koncových stanic, jako jsou notebooky, počítače či tablety, přes video konference, prvky síťové infrastruktury až po servery a storage.

IT technologie

VŠE PRO VAŠI

KANCELÁŘ

Kanceláře jsou naší doménou nejen v tiskových řešeních, ale také v dodávkách kancelářského vybavení a potřeb, včetně reklamních a dárkových předmětů.

Jsme respektovaný dodavatel ochranných pracovních pomůcek a služeb
v oblasti bezpečnosti práce. Našim zákazníkům můžeme poskytnout také ochranu osob či ostrahu objektů, včetně pultu centrální ochrany.

Vedle tisku a digitalizace dodáváme také kancelářského vybavení a potřeby, včetně reklamních a dárkových předmětů, ochranných pracovních pomůcek a služeb v oblasti bezpečnosti práce či ochrany osob a ostrahy objektů.

kancelář

DOTACE

EVROPSKÉ UNIE

Pomáháme našim klientům získávat prostředky z Evropské unie na realizaci jejich projektů a uskutečnění jejich plánů.

Nabízíme komplexní služby projektového cyklu pro získání a bezproblémové čerpání dotací z EU. Máme profesionální tým s mnohaletými zkušenostmi
v čerpání dotací pro školy, státní správu, veřejný i soukromý sektor.

Pomáháme našim klientům získávat prostředky z EU. Nabízíme komplexní služby projektového cyklu pro získání a čerpání dotací. Máme profesionální tým s mnohaletými zkušenostmi v čerpání dotací pro školy, státní správu, veřejný i soukromý sektor.

dotace
o společnosti

KONTAKTUJTE

NÁS

Morava
+420 597 010 361
Čechy
+420 273 164 501
kontakty

By using this site, you agree to the use of cookies to display targeted content, advertising and for traffic monitoring purposes.     OK     More information